334 voertuigen op voorraad.
reset filters
8,7 uit 175 beoordelingen
Prijs
Trekvermogen (in kg)
Zoek occasions
uitgebreid zoeken
Trekvermogen (in kg)
Vermogen in PK
Bouwjaar
Laadvermogen (in kg)
Laadruimte (in cm)
Lengte
Kilometerstand
Hoogte
Gesloten bestelwagen
(189)
Dubbele cabine
(16)
Bakwagens
(32)
Koelwagens
(35)
Open laadbakken
(4)
Personenbussen
(22)
Rolstoelvervoer
(1)
Overig
(334)
Alle bedrijfswagens
(334)
uitgebreid zoeken sluiten
Live Chat nu offline

Ons Team

Albert Meeuwisz

Albert Meeuwisz

Inkoop/Verkoop

+31 (0) 6 462 868 74
albert@dutchvans.com

Thijs Derksen 1

Thijs Derksen

Inkoop/verkoop

+31 (0) 6 244 344 70
thijs@dutchvans.com

IMG4650_export

Jurrian van de Weerd

Verkoop

+31 (0) 6 38 757 014
jurrian@dutchvans.com

IMG4644_export

Peter Duijst

Verkoop

+31 (0) 6 153 701 78
peter@dutchvans.com

mirella_ruijer

Mirella Ruijer

Aflever- / Lease Specialist

+31 (0) 342 765 557
mirella@dutchvans.com

kim_lubbersen

Kim lubbersen

Administratie

+31 (0) 342 765 557
kim@dutchvans.com

renske_vanlaar

Renske van Laar

Administratie

+31 (0) 342 765 557
renske@dutchvans.com

Bas Cooke 1

Bas Cooke

Fotograaf

Herbert Rycken 1

Herbert Rycken

Techniek

+31 (0) 6 212 62 439
werkplaats@dutchvans.com

Henk van Suilichem 1

Henk van Suilichem

Techniek

+31 (0) 6 29 16 8185
werkplaats@dutchvans.com

Dennis van Middendorp 1

Dennis van Middendorp

Techniek

Dion Eriks 1

Dion Eriks

Reconditionering

Sezar Aslan 1

Sezer Aslan

Reconditionering