
Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
Heb je vragen? Bel gerust!
+31 (0) 6 193 787 50



Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
Het is een nette en comfortabele auto, deze Renault Master. Hij heeft 108574 gelopen, de onderhoudsgeschiedenis is bekend. In deze auto vind je een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Natuurlijk behoren dakspoiler, warmtewerend glas, elektrisch bedienbare ramen en elektrisch verstelbare buitenspiegels ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Het navigatiesysteem begeleid je naar je reisdoel. Ben je daar eenmaal aangekomen, dan zorgt de achteruitrijcamera ervoor dat je de auto soepel inparkeert. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Met cruise control rij je rustiger en meer ontspannen, en bovendien zuiniger.
Je geniet nog meer van het rijden met jouw Renault omdat je wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Een noodstop maken doe je liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Is dit de auto die je zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kun je hem binnenkort zelf bekijken.