Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierGrote keuze bedrijfswagens 400+
Vakkundig advies op maat
Beste prijs kwaliteit verhouding
Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierGrote keuze bedrijfswagens 400+
Vakkundig advies op maat
Beste prijs kwaliteit verhouding
Het is een nette en comfortabele auto, deze Renault Master, hij heeft 188593 kilometer gelopen. In deze auto vind je een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook twee achterdeuren, elektrisch bedienbare ramen en elektrisch verstelbare buitenspiegels horen tot de voorzieningen op deze auto.
Audio en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinken je favoriete playlists geweldig. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto.
Het zal je verbazen hoe deze auto in staat is om voor jou de omgeving en het verkeer om je heen in de gaten te houden. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten.
Heb je interesse in deze mooie Renault? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.