
Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
Heb je vragen? Bel gerust!
+31 (0) 6 193 787 50



Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
De tijd dat Franse auto′s alléén maar mooi waren, ligt al heel lang achter ons. Subliem rijgedrag, innovatieve extra′s en een vriendelijke prijs zijn inmiddels standaard. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook warmtewerend glas, twee achterdeuren, elektrisch bedienbare ramen en elektrisch verstelbare buitenspiegels zijn aan boord.
Het navigatiesysteem begeleid je naar je reisdoel. Ben je daar eenmaal aangekomen, dan zorgt de achteruitrijcamera ervoor dat je de auto soepel inparkeert. In een auto als deze mag jij ook airconditioning verwachten. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kun je je volledig op het verkeer concentreren.
Deze Renault is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.
Om deze auto zelf te ervaren, hoef je alleen maar contact met ons op te nemen. Mail of bel je ons direct?