
Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
Heb je vragen? Bel gerust!
+31 (0) 6 193 787 50



Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
Stijlvolle vormgeving en comfortabele luxe, dat is de aantrekkingskracht van een Franse auto. Hij heeft een dieselmotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Onverhoeds de deur opengooien is een risico voor passerend verkeer. De schuifdeur aan de zijkant is dus gemakkelijker én veiliger. Tot de uitrusting behoren ook warmtewerend glas, elektrisch bedienbare ramen en elektrisch verstelbare buitenspiegels.
Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Je kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Peugeot Partner voorzien van parkeersensoren! Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Ook verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
De geavanceerde technologie in deze Peugeot is in staat om onderweg het verkeer om je heen te monitoren en er op te reageren. Zo heb je als het ware een automatische co-piloot aan boord. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist je remactie tot het maximum oppept.
Bel nu voor een afspraak en overtuig jezelf.