
Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
Heb je vragen? Bel gerust!
+31 (0) 6 193 787 50



Bedankt voor uw interesse. Er wordt zo spoedig mogelijk contact met u opgenomen.
Sluit formulierWij zijn makkelijk bereikbaar en centraal gelegen in Nederland langs de A1 in Barneveld
Franse auto′s zijn gemaakt om te genieten. Zoals deze Citroën Jumper bijvoorbeeld. Hij heeft 93043 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2017. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. Aan alles is gedacht als het gaat om de combinatie gemak en veiligheid. Bijvoorbeeld het in- en uitstappen via de schuifdeuren met hun ruime openingen. Ook warmtewerend glas, metallic lak, twee achterdeuren, elektrisch bedienbare ramen en elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het spreekt voor zich dat jij in deze auto ook airconditioning aantreft. Met deze auto ben je ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Deze Citroën is voorzien van boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroën Jumper samen. Als elke meter en elke seconde telt, wil je dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist ben je daar zeker van.
Wil je meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.